Stadium Hiend Studio Top Location

Belangrijkste voorzieningen

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 2 gasten
  • 1 bed

Locatie

    Stadium Hiend Studio Top Location Athene van 30 m² heeft een eersteklas ligging op 750 meter van het Panathinaïsch Stadion. Wifi is beschikbaar voor zakelijke of recreatieve behoeften van gasten.

    Het appartement is gesitueerd binnen 1 km van de Lycabettusheuvel en in de buurt van het Museum van de Stad Athene. 1-slaapkamer Stadium Hiend Studio Top Location ligt 2 km van het stadscentrum en het Museum van de Griekse Padvinderij ligt op loopafstand. Het appartement bevindt zich op ongeveer 20 minuten lopen van Romeinse Agora.

    Het gastvrije appartement biedt gasten een patio, een balkon en een woonkamer en uitzicht over tuinzichten. Voor extra comfort vindt u hier 1 badkamer. Bovendien zijn er ook een haardroger, badjassen en handdoeken.

    De gastvrije accommodatie in Athene biedt een kitchenette met alle benodigde toestellen. De accommodatie bevindt zich binnen een paar straten van Evangelismos metrostation. Een zonneterras nodigt gasten uit om te ontspannen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 11:00
    Licentienummer00003138804
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Stadium Hiend Studio Top Location Athene

    Het gastvrije appartement biedt gasten een patio, een balkon en een woonkamer en uitzicht over tuinzichten. Voor extra comfort vindt u hier 1 badkamer. Bovendien zijn er ook een haardroger, badjassen en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Stadium Hiend Studio Top Location Athene Buitenkant foto Stadium Hiend Studio Top Location Athene Kamer foto Stadium Hiend Studio Top Location Athene Buitenkant foto Stadium Hiend Studio Top Location Athene Voorzieningen foto Stadium Hiend Studio Top Location Athene Kamer foto Stadium Hiend Studio Top Location Athene Buitenkant foto Stadium Hiend Studio Top Location Athene Kamer foto Stadium Hiend Studio Top Location Athene Badkamer foto Stadium Hiend Studio Top Location Athene Wastafels foto Stadium Hiend Studio Top Location Athene Gangen foto
    Studio Appartement

    Grootte: 30 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Stadium Hiend Studio Top Location Athene

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Stadium Hiend Studio Top Location Athene

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is dit gastvrije Stadium Hiend Studio Top Location?
      Dit gastvrije Stadium Hiend Studio Top Location heeft een oppervlakte van 30 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Stadium Hiend Studio Top Location Athene